Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 10 lutego 2011

Gay Hendricks - Wielki skok. Książka Audio MP3

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Gay HendricksPoradnik


Książka dźwiękowa z lektorem czytana do słuchaniaWiększość z nas wierzy, że ostatecznie poczuje satysfakcję i zadowolenie z życia,gdy nadejdą od dawna oczekiwane dobre wieści, gdy stworzy udany związek czy zrealizuje jakiś osobisty cel.
A jednak rzadko kiedy rzeczywiście tak się dzieje. Często wkrótce po tym, gdy los się do nas uśmiechnie, ulegamy negatywnym emocjom, które stają się źródłem destrukcyjnych zachowań. W naszej głowie pojawiają się takie oto myśli: "nie zasługuję na to", "to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe", a także inne szkodliwe schematy myślowe, które nie pozwalają nam doświadczać w pełni zasłużonej radości i satysfakcji. Brzmi znajomo?

Wydawca Laurum

Długość nagrania; 300 minut

Księgarnia Lideria

Zamów już dziś AudioBook Wielki skok do słuchania

Dodaj opinie albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza