Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 4 września 2012

Sławomir Mrożek - Krótkie, ale całe historie. Opowiadania wybrane - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Artur Barciś Sławomir Mrożek Olgierd Łukaszewicz

AudioGram poleca książki audio mp3

Sławomir Mrożek 

Krótkie, ale całe historie. Opowiadania wybrane

Opowiadania do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Artur Barciś  Sławomir Mrożek  Olgierd Łukaszewicz 

Twoja OKAZJA DNIA   

Zbiór, który Państwu prezentujemy, stanowi wybór ze wszystkich napisanych przez Sławomira Mrożka opowiadań. Teksty te trafiają w sedno aktualnych ludzkich rozterek, wątpliwości, fałszywych czy prawdziwych przekonań, pokazując w sposób zaskakująco oczywisty ich prawdę czy fałsz, a czasem niemożność oddzielenia i przenikanie się jednego z drugim. Wzbudzają w odbiorcy z każdego pokolenia pewność, że wiele z tych spraw i historii przydarzyło się także i jemu lub wokół niego.

Wielkie bogactwo tych opowiadań dodatkowo pokazują znakomite, a zarazem zupełnie odmienne ich interpretacje Artura Barcisia i Olgierda Łukaszewicza.

A prawdziwym skarbem dla wszystkich miłośników twórczości Mrożka są trzy opowiadania przeczytane przez samego Autora.

Wydawca Wydawnictwo Literackie/Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Długość nagrania; 606 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Krótkie, ale całe historie. Opowiadania wybrane bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza