Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 17 lutego 2013

Francuski Krok dalej - dla początkujących i średniozaawansowanych - Audio Kurs MP3 + eBook

AudioGram poleca książki audio mp3

Francuski Krok dalej - Audio Kurs + eBook

Nauka języków - Audio Kurs

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Miłogost Reczek  Benoit Baloge  Virginie Little 

Twoja OKAZJA DNIA 

Francuski Krok dalej:

212 minut wysokiej jakości nagrań – profesjonalni lektorzy,
nauka prawidłowej francuskiej wymowy,
1500 niezbędnych słów i praktycznych wyrażeń,
gramatyka z ćwiczeniami i klucz odpowiedzi,
ciekawostki: biznesowy savoir-vivre, Paryż barona Haussmana, Quebec, pochodzenie szampana,
ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami.

Francuski Krok dalej przeznaczony jest dla osób znających podstawy języka i średnio zaawansowanych. Poszerza znajomość francuskiego, pomaga rozbudować zasób słownictwa oraz doskonalić umiejętność konwersacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych w codziennej komunikacji. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z pracą, mieszkaniem, czasem wolnym, zawieraniem znajomości, czynnościami codziennymi i podróżowaniem. Dodatkowo w każdym rozdziale znajdują się ciekawostki na temat kultury i obyczajów Francji.

Książka (184 str.) zawiera 18 lekcji tematycznych, w tym 3 rozdziały Niezbędnej powtórki, wstęp gramatyczny z ćwiczeniami, zestawy słówek, praktyczne zdania i dialogi oraz zapis nagrań wraz z tłumaczeniem na język polski. Ponadto znajdują się w niej ciekawostki związane z językiem i kulturą oraz tabele odmian francuskich czasowników.

Wysokiej jakości nagrania (212 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy francuski akcent. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów – rodowitych Francuzów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Francuski Krok dalej jest polecany jako kontynuacja samodzielnej nauki z Audio Kursem Francuski Kurs podstawowy

Wydawca EDGARD

Długość nagrania; 213 minut

eBook - ilość stron; 184

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu lub
pobierz - download AudioBook Francuski Krok dalej - Audio Kurs + eBook bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza