Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 11 kwietnia 2013

Raghuram G. Rajan - Linie uskoku - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Adam Szyszkowski

AudioGram poleca książki audio mp3

Raghuram G. Rajan 

Linie uskoku 

Ekonomia do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Adam Szyszkowski 

Twoja OKAZJA DNIA 

Linie uskoku Raghurama G. Rajana to jedna z najlepszych analiz makroekonomicznych ostatnich lat, w której syntetycznie zebrana teoria i świetnie opisane wydarzenia łączą się z bogatą wiedzą ekonomiczna autora. Rajan przekonuje, że napięcia polityczne, ujemne bilanse handlowe w krajach wychodzących z pewnych modeli wzrostu oraz fakt, iż na świecie różne systemy rynkowe stykają się, by finansować deficyty, to czynniki, które niczym geologiczne rysy tektoniczne powodują czasem trzęsienia ziemi. Ciekawa metafora, barwny język i błyskotliwość wywodu zagwarantowały Liniom uskoku tytuł najlepszej książki ekonomicznej 2010 roku „Financial Times”.

Wydawca Kurhaus Publishing

Długość nagrania; 660 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu lub
pobierz - download AudioBook Linie uskoku bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza