Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

sobota, 20 sierpnia 2011

Biblia Katolicka Warszawsko - Praska, Księga Powtórzonego Prawa - AudioBook MP3 do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3

Biblia Katolicka Warszawsko - Praska, Księga Powtórzonego Prawa

Biblia do słuchania


Biblia dźwiękowa czytana przez lektoraStary Testament powstał w ciągu wielu wieków, najstarszym tekstem w nim zawartym jest Pieśń Dobory z Księgi Sędziów, spisana w XII w .p.n.e. Najpóźniej, w II w .p.n.e., powstała Księga Daniela. Cały kanon Starego Testamentu został ustalony pod koniec I w .n.e. Znanych już kilka teorii co do wyboru ksiąg kanonicznych – głoszą np., że do kanonu weszły tylko te teksty, w których powstaniu dopatrywano się interwencji Boga.

Wydawca: Tower Press 

Długość nagrania; 204 minuty

Księgarnia eM

Pobierz - download AudioBook Biblia Katolicka Warszawsko - Praska, Księga Powtórzonego Prawa bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza