Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 26 sierpnia 2011

Paweł R. Stań - eL System Antystres. Kompletny zestaw do treningu mentalnego i psychicznego dla osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy kat. B - AudioBook MP3 czyta Paweł R. Stań

AudioGram poleca książki audio mp3

Paweł R. Stań  

eL System Antystres. Kompletny zestaw do treningu mentalnego i psychicznego dla osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy kat. B 


Poradnik do słuchania
Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Paweł R. Stań  


eL System ANTYSTRES to KOMPLETNY ZESTAW do treningu mentalnego i psychicznego dla osób przygotowujących się do egzaminu na PRAWO JAZDY kat. B.

"eL System - Antystres" wypełnia lukę w obecnym systemie kształcenia przyszłych kierowców, jaką jest BRAK EDUKACJI w zakresie nabycia umiejętności radzenia sobie ze stresem (nie tylko na egzaminie na prawo jazdy).
Większość porad, które znajdziesz w Internecie, od przyjaciół, instruktorów, psychologów itp. skupia się na tym jak poradzić sobie ze stresem przed egzaminem, co zrobić, gdy występują już negatywne objawy stresu, a egzamin coraz bliżej...
Dzięki specyfice "eL System - Antystres" możesz
w OGÓLE NIE ODCZUĆ NEGATYWNYCH
SKUTKÓW STRESU!

Jak to możliwe?
Wynika to ze specyficznego podejścia do problemu.
Stosując "eL System - Antystres":
  • nie pomagasz sobie doraźnie przy objawach negatywnego stresu, ale im zapobiegasz!
  • zaczynasz korzystać z tego narzędzia od początku kursu!, a nie przed egzaminem
  • ćwiczenia wykonujesz w stanie relaksu, w komfortowych dla siebie warunkach
Trening Antystresowy dla Kursantów nauki jazdy, to zestaw 11 nagrań wizualizacyjno-medytacyjnych, wykorzystujących elementy NLP, z prowadzeniem słownym w j. polskim, ze specjalnie dobranym podkładem wygenerowanym dzięki Neuro-Programmer'owi. Całość do korzystania już równolegle z zajęciami teoretycznymi, w domu, w komfortowych dla siebie warunkach i w najlepszym czasie. To kursant decyduje jak często i z których nagrań korzysta, i kiedy przechodzi do kolejnego nagrania. Ostatnie nagranie jest do słuchania bezpośrednio przed egzaminem praktycznym.
Spis nagrań:
"Intencja na Prawo Jazdy" 22:00
"Afirmacje na Prawo Jazdy"
dla kobiety 15:04
dla kobiety + relaks 20:00
dla mężczyzny 15:04
dla mężczyzny + relaks 20:00
"Pewność Siebie w samochodzie" 27:04
"Jazda z Egzaminatorem"
cz. 1 "Programowanie stanu świadomości" 22:00
cz. 2 "Oswajanie Egzaminu" 31:00
cz. 3 "Oswajanie Egzaminatora" 33:00
"Oczekiwanie na Egzamin"
dla kobiety 30:00
dla mężczyzny 30:00

Razem ponad 4 godziny nagrań
wizualizacyjno - medytacyjnych
to prawie 600 Mb danych!

Polecam do stosowania od początku kursu (już w czasie zajęć teoretycznych!)
Skoro wiemy, że stres na pewno wystąpi, to po co czekać na jego objawy?!

Ważne!

Te nagrania nie zastąpią Twoich umiejętności, ani nie nauczą Cię jeździć.

Te nagrania pozwolą Ci zminimalizować element stresu podczas egzaminu w taki sposób, aby mobilizować Twoje siły, a nie je torpedować.
Pamiętaj, że stan świadomości w jakim się znajdujesz wpływa na to co i jak robisz. Masz wpływ na swoje myśli i uczucia. Skorzystaj z tego i kieruj swoimi myślami.

Zdecyduj teraz, czy chcesz kierować swoimi emocjami, czy pozwalasz, aby emocje kierowały tobą?

Ważne!
To nie są ćwiczenia, które raz wysłuchasz i już gotowe
. Choć może tak się stać (zależy od indywidualnych predyspozycji), to sugeruję wykonywać je OD POCZĄTKU KURSU, a ćwiczenia Z ZESTAWU EGZAMINACYJNEGO przynajmniej tydzień przed egzaminem. Im wcześniej je zrobisz (i oczywiście powtórzysz wg instrukcji), tym wcześniej będziesz pewnie czuć się za kierownicą. Tym więcej czasu będziesz mieć na sprawdzenie skuteczności i swojego poczucia pewności w samochodzie, jeszcze z instruktorem.

Ile zaoszczędzisz dzięki tym nagraniom?

Nie odpowiem na to pytanie, bo nie wiem ile czekałoby Cię egzaminów, ile jazd doszkalających bez tego zestawu (112zł egzamin + 90zł dwie godz. jazdy?). Ale wiem jedno: ograniczając wpływ stresu dajesz sobie szansę na jasne pokazanie swoich umiejętności!
SPOKÓJ + UMIEJĘTNOŚCI = ZDANY EGZAMINCentrum Wspierania Kreatywności "Rara Avis"

Długość nagrania; 265 minut

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook eL System Antystres. Kompletny zestaw do treningu mentalnego i psychicznego dla osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy kat. B bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza