Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 25 listopada 2011

Barbara Gawryluk - Dżok, legenda o psiej wierności - AudioBook MP3 do słuchania czyta Marcin Kobierski

AudioGram poleca książki audio mp3

Barbara GawrylukBajka do słuchania


Bajka dźwiękowa czytana przez lektora;
Marcin Kobierski

Ta historia zdarzyła się naprawdę. Mimo iż całkiem niedawno - już dziś nazywana jest legendą, a jej bohater - Dżok, ma swój pomnik w Krakowie.
Dlaczego Dżok był taki niezwykły?
Dżok był już dorosłym psem, kiedy pan Nikodem zabrał go ze schroniska dla zwierząt
. Zaprzyjaźnili się, razem dokonali niezwykłych rzeczy - od całkiem drobnych (dzięki nim dwaj chłopcy polubili czytanie książek!) po wielkie (to oni uratowali kamienicę przed pożarem). Dziś zna te historie każdy krakowianin - a to za sprawą Dżoka, który zapadł w pamięci wszystkich, dzięki swojej niezwykłej psiej wierności.

Barbara Gawryluk jest popularną pisarką, autorką kilkunastu książek dla dzieci. Jej najnowsza książka „Zuzanka z pistacjowego domu” została właśnie wyróżniona prestiżową nagrodą im. Kornela Makuszyńskiego. Książka „Dżok, legenda o psiej wierności”, którą Państwu proponujemy, znajduje się na Złotej Liście Fundacji ABC „Cała Polska czyta dzieciom”, została również wyróżniona nominacją do Małego Donga, nagrody przyznawanej każdego roku przez polska sekcję IBBY.

Wydawca GifGaf

Długość nagrania; 54 minuty


Rozmiar Audio Książki; 53760 KB

Księgarnia BezKartek 

Pobierz - download darmowe fragmenty lub
AudioBook Dżok, legenda o psiej wierności bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

lub Zdobądź wyjątkowy zawód i zarabiaj pieniądze

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza