Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 26 stycznia 2009

Lewis Carroll - Alicja po drugiej stronie lustra - czyta Michał KulaLewis Carroll - Alicja po drugiej stronie lustra

Czyta ; Michał Kula

Kontynuacja przygód Alicji autorstwa Lewisa Carrolla, po raz pierwszy wydana w 1871 r. Z książki pochodzi wiersz „Jabberwocky” („Żabrołaki” w tł. Roberta Stillera), uważany za jeden z najznakomitszych przykładów wiersza absurdalnego w literaturze angielskiej. Nagranie obejmuje pełny tekst książki w doskonałym tłumaczeniu Roberta Stillera. Książkę czyta Michał Kula, aktor teatralny i filmowy, dzięki jego interpretacji przygody Alicji bawią i fascynują. Przekład: Robert Stiller.

Wydawca ; Promatek MEDIA - Julia Pogorzelska

Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz całość bezpośrednio na Twój komputer - pliki mp3

Dodaj opinię albo swój komentarz

Ocena:5mw2009-01-18
Polecałem "Krainę Czarów", polecę i "drugą stronę lustra" - co tu dużo mówić - WARTO posłuchać/poczytać. A dlaczego? Cóż - odsyłam do opinii o "Alicji w Krainie Czarów" - tutaj musiałbym wszystko powtórzyć :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza