Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 25 kwietnia 2011

o. Józef Augustyn SJ - Dojrzewanie do ludzkiej miłości - O integralnym wychowaniu seksualnym - AudioBook MP3 do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

 o. Józef Augustyn SJ

Dojrzewanie do ludzkiej miłości - O integralnym wychowaniu seksualnym 

Religia
Książka dźwiękowa czytana przez lektora do słuchania

Niech szkoła Ćwiczeń duchownych będzie skutecznym środkiem przeciwko złu współczesnego człowieka, który uwikłany w ludzką zmienność żyje poza sobą zajęty zbytnio rzeczami zewnętrznymi. Niech Ćwiczenia będą kuźnią nowych ludzi, autentycznych chrześcijan, oddanych apostołów. Jest to życzenie, które zawierzam wstawiennictwu Matki Najświętszej, najpełniej oddanej kontemplacji, Mądrej Mistrzyni ćwiczeń duchownych (Jan Paweł II).

Wydawnictwo WAM

Długość nagrania; 163 minuty

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook Dojrzewanie do ludzkiej miłości - O integralnym wychowaniu seksualnym bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza