Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 31 lipca 2011

Biblia katolicka Warszawsko-Praska, Listy cz. IV, Apokalipsa według św. Jana - AudioBook MP3 do słuchania

AudioGram poleca ksiązki audio mp3

Biblia katolicka Warszawsko-Praska, Listy cz. IV, Apokalipsa według św. Jana

Biblia do słuchania


Książka dźwiękowa - czyta lektorZestaw 9 AudioBiblii zawiera dwa listy Świętego Piotra, trzy listy Świętego Jana, list Świętego Judy, a także Apokalipsę Świętego Jana. Apokalipsa Świętego Jana jest jedyną proroczą księgą Nowego Testamentu opisującą zagładę świata i i Sąd Ostateczny. Zawiera bardzo liczne odwołania do Starego Testamentu. Jest to jedna z najtrudniejszych do zrozumienia i bardzo różnie interpretowanych ksiąg biblijnych.

Wydawca: Tower Press 

Długość nagrania; 162 minuty

Księgarnia eM

Pobierz - download AudioBook Biblia katolicka Warszawsko-Praska, Listy cz. IV, Apokalipsa według św. Jana bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza