Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 12 lipca 2011

Louis Gallet - Przygody Cyrana de Bergerac Kapitan Czart - AudioBook MP3 czyta Stanisław Biczysko

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Louis Gallet 

Kapitan Czart. Przygody Cyrana de Bergerac 


Przygodowa do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Stanisław Biczysko


Kapitan Czart. Przygody Cyrana de Bergerac to typowy romans z gatunku płaszcza i szpady, pełen awanturniczych przygód i zawikłanych intryg, które prowadzą wartkim nurtem do szczęśliwego zakończenia. Skomplikowanej i barwnej fabule towarzyszy interesująco odmalowane tło historyczne. Stary Paryż z tysiącem krętych uliczek; przedstawienia “komediantów królewskich” i teatrzyki marionetek; sceny z życia literatów, wędrownych aktorów i Cyganów; tajemnicze spotkania i porwania; miłość prześladowana i przyjaźń pełna poświęceń; ukradzione dziecko i tajemniczy testament - o tym wszystkim opowiada historia Cyrana de Bergerac.

Lissner Studio

Długość nagrania; 840 minut

Ksiegarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub 
pobierz - download AudioBook Przygody Cyrana de Bergerac Kapitan Czart bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza