Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

sobota, 2 lipca 2011

Jolanta Kućmierz - Ania w Królestwie Krasnoludków i Bajek - AudioBook CD MP3 czyta Anna Dymna

AudioGram poleca bajki audio mp3 ;

Jolanta KućmierzBajka do słuchania


Bajka dźwiękowa czytana przez lektora;
Anna Dymna


Śpiewa Anna Branny


Czy chcielibyście kiedyś wejść do Królestwa Bajki? To wcale nie takie trudne, zwłaszcza w towarzystwie Ani. Ta obdarzona niezwykłą wyobraźnią dziewięcioletnia dziewczynka wprowadzi Was do świata baśni, gdzie spotkacie Króla krasnoludków, posłuchacie opowieści Myszki i zwiedzicie zaczarowane planety. Razem z Anią i jej przyjaciółmi odwiedzicie Królową Śniegu, poznacie Królewnę Kalię i uwięzioną czarami dziewczynkę z Krainy Kolorów. Zobaczymy, czy uda się ją uwolnić?
Słuchając książki w znakomitej interpretacji Anny Dymnej, przeniesiecie się w świat pozbawiony pośpiechu i nowoczesnego zgiełku. Znajdziecie się w krainie łagodności, kultury i wrażliwości na piękno.

Wydawca WAM

Długość nagrania; 240 minut

Księgarnia Lideria

Zamów już dziś AudioBook Ania w Królestwie Krasnoludków i Bajek do słuchania na odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza