Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 23 września 2011

Wilno - AudioBook - Audio Przewodnik MP3

AudioGram poleca książki audio mp3 

Wilno 


Audio Przewodnik


Przewodnik dźwiękowy czytany przez lektora;
Zdzisław Szczotkowski  Artur Sokołowski  
Wilno słynie ze swojej różnorodności architektonicznej. Samo Stare Miasto zajmuje 225 hektarów i od 1994r. jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Tutaj znajduje się ponad 40 kościołów oraz mnóstwo fortyfikacji, wież, podwórzy, dziedzińców i urokliwych uliczki. Do kaplicy zwanej Ostrą Bramą zjeżdżają turyści z Polski i świata zobaczyć słynny obraz Matki Boskiej Ostrobramskiej. Wilno słynie też z Uniwersytetu Stefana Batorego, gdzie studiował m.in. Adam Mickiewicz. Choć starówka przyciąga najwięcej turystów, nie należy zapominać, że Wilno otacza kilkanaście przepięknych jezior i parków regionalnych, po których tak jak i po samym Wilnie oprowadzi Cię AudioTravels.

W zawartości audio przewodnika:

1.    Ostra Brama
2.    Śladem świątyń na Starówce
3.    Szlakiem rodu Paców
4.    Cmentarz Rossa
5.    Ponary
6.    Wieża telewizyjna

Papagayo

Długość nagrania; 77 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook Wilno bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

Zarejestruj się bezpłatnie

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza