Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 19 października 2012

Bernard T. Ferrari - Słuchacz doskonały - Jak opanować najważniejszą umiejętność w biznesie - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3

Bernard T. Ferrari

Słuchacz doskonały

Poradnik do słuchania

Sprawdź PROMOCJE 


Przekonaj się jak ważną umiejętnością w biznesie jest słuchanie! 

Niezależnie od tego, czy zatrudniasz dwóch pracowników, czy zarządzasz globalną rzeszą setek tysięcy zatrudnionych, możesz wykorzystać skupione i celowe słuchanie do pozyskania najlepszych pomysłów od ludzi pracujących w Twojej organizacji. Spowoduje to dopływ świeżych myśli, które z kolei mogą prowadzić do lepszych działań i stać się motorem Twojego sukcesu.Umiejętności doskonałego słuchania można się nauczyć, wyćwiczyć ją i doprowadzić do perfekcji. Chociaż proces ten bywa frustrujący, stanie się lepszym słuchaczem nie tylko jest możliwe, ale także może ogromnie wpłynąć na Ciebie i na funkcjonowanie całej Twojej organizacji.Według Bernarda Ferrari doskonałe słuchanie to: Ciężka praca Zadawanie pytań, kwestionowanie założeń, rozumienie kontekstu rozmowy. Dlaczego warto podjąć wysiłek i zostać doskonałym słuchaczem? Doskonałe słuchanie zwiększa Twoją produktywność i szansę na podejmowanie najlepszych decyzji. To od umiejętności doskonałego słuchania zależy czy rozwiniesz się zawodowo czy utkniesz w martwym punkcie swojej kariery.

Wydawca Audio Biznes

Księgarnia ebookpoint

Pobierz - download AudioBook Słuchacz doskonały bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza