Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 24 października 2012

Jacek Hempel - Jakoś to będzie - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Jacek Kałucki Sylwester Maciejewski

AudioGram poleca książki audio mp3

Jacek Hempel 

Jakoś to będzie 

Komedia do słuchania
Książka dźwiękowa czytana przez lektora; 
Jacek Kałucki  Sylwester Maciejewski - słuchowisko 

Twoja OKAZJA DNIA  

W ostatnich latach w Polsce wiele się zmieniło – generalnie na lepsze. Jednak z przemianami nie wszyscy chcą się pogodzić a co gorsza, nie wszyscy umieją znaleźć swoje miejsce w nowej rzeczywistości. Zarówno ci, którzy wychowani byli na PRL-owskim cwaniactwie i „przekręcie”, jak i ci, którzy przez swoją praworządność i naiwność, nie potrafią znaleźć sobie miejsca w „szarej prozie dnia codziennego”.

Jednoaktówka Jakoś to będzie... jest komedią, ale komedią mądrą, wywołującą śmiech, który powoduje refleksje i przynajmniej chwilowe zastanowienie. Każdy z widzów może w niej znaleźć siebie a przynajmniej fragment swojego życia.

Jacek Kałucki: absolwent warszawskiej PWST (1978). Zadebiutował rolą Nieznajomego w Holsztyńskim. Później Demetriusz w Śnie nocy letniej, Saint-Just w Dr Guillotin oraz nagradzana rola Ahr-Schreitera w Mrokach. Współpracował z redakcją dziecięco-młodzieżową TVP. Brał udział w popularnych programach „Wyprawy prof. Ciekawskiego” i „Ciuchcia”, przyniosły mu one popularność i sympatię zarówno młodszej jak i starszej widowni. Pisze również sztuki teatralne, scenariusze, felietony, oraz teksty piosenek. Wystąpił w ponad trzydziestu filmach: Konopielka, Pogranicze w ogniu, Kryminalni, Ogród Luizy, Czarny czwartek…, Barwy szczęścia.

Sylwester Maciejewski: absolwent warszawskiej PWST (1978). Pierwsze lata profesjonalnej kariery spędził w stołecznym Teatrze Komedia, gdzie zaangażowała go Olga Lipińska. Zagrał wiele znaczących ról: Kram z piosenkami, Ja się nie boję braci Rojek, Książe Szkocji w Królu Learze i wreszcie kpt. Lebiadkin w Biesach. Za tę rolę został nominowany do nagrody aktorskiej „Feliks”. Wystąpił w wielu filmach: Pieniądze to nie wszystko i Superprodukcji Juliusza Machulskiego, Starej Baśni Jerzego Hoffmana oraz Ławeczce Macieja Żaka. Brał również udział w serialach, m.in.: Lato leśnych ludzi, Miasteczko, Plebania, Rancho.

Wydawca Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

Długość nagrania; 72 minuty

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Jakoś to będzie  bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś 
albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza