Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 17 października 2012

Erin Morgenstern - Cyrk nocy - AudioBook MP3 (znak wodny) do słuchania czyta Maria Peszek

AudioGram poleca książki audio mp3

Erin Morgenstern 

Cyrk nocy

Powieść do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Maria Peszek 

Twoja OKAZJA DNIA   

Światowy bestseller pióra młodej Amerykanki. Nastrojowa opowieść o tajemniczym Cyrku Marzeń, miejscu zaciekłego pojedynku, triumfu chorych ambicji i narodzin wielkiej miłości. Czym jest ów cyrk, stworzony pod koniec XIX wieku przez pewnego ekscentryka? Miejscem pokazów niezwykłych sztuczek? A może nie są one iluzją, lecz wydarzają się naprawdę? Poznajemy wiele dziwnych postaci, w tym rywalizujących ze sobą dwoje młodych magów, sterowanych przez bezwzględnych opiekunów. Gdy Celia i Marco zakochują się w sobie, ich pojedynek przybiera nieoczekiwany obrót…

Z pozoru realistyczna powieść z akcją w czasach fin de siècle’u, w istocie zaś piękna baśń metafizyczna o istocie prawdy i naturze człowieka. Czyta Maria Peszek.

Porywający debiut. Cyrk nocy wciąga czytelnika do świata zarazem mrocznego i oszałamiającego, spójnego i eterycznego.
Téa Obreht, autorka The Tiger's Wife

Erin Morgenstern jest pisarką i artystką multimedialną. Jej zdaniem wszystko, co robi, to „jakaś forma baśni”. Mieszka w Massachusetts.

Wydawca Świat Książki

Długość nagrania; 808 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Cyrk nocy bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś 
albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza