Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 14 grudnia 2010

Lech Tkaczyk - Jak bocian Klekot cyferek się uczył - Bajka - audiobook - słuchowisko

AudioGram poleca bajki audio mp3 ;

Lech Tkaczyk

Jak bocian Klekot cyferek się uczył - Bajka 

Słuchowisko edukacyjne


Bajka dźwiękowa z lektorem czytana przez ;
Studio – J.Wanszewicz


Dla ciekawych świata, lubiących zdobywać nowe umiejętności i kochających przygody maluchów, Wydawnictwo ASTRUM przygotowało słuchowisko słowno-muzyczne „Jak bocian Klekot cyferek się uczył”. Głównym bohaterem bajeczki jest BOCIAN KLEKOT, który z grupą przyjaciół postanowił poznać cyferki i nauczyć się rachowania. Dzięki tej bajce każdy przedszkolak będzie z humorem sprawnie liczył od zera do dziesięciu, a także odwiedzi fascynującą szkołę Pana Suma. Autor tekstu, Lech Tkaczyk, w prosty i przystępny sposób, za pomocą wierszowanej opowieści wzbogaconej wspaniałą formą muzyczną kompozytora Jacka Wanszewicza z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego dziecka.

Wydawnictwo Astrum

Długość nagrania ; 22 minuty

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz - download 
AudioBook Jak bocian Klekot cyferek się uczył - Bajka bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza