Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 9 grudnia 2010

Słuchowisko - Tytus Romek i Atomek. Wyspy nonsensu. Książka audio CD MP3

AudioGram poleca książki audio mp3 ;


Tytus Romek i Atomek. Wyspy nonsensu


Słuchowisko


Książka dźwiękowa z lektorem czytana do słuchania Książka opisuje kulisy powstania dowcipnego słuchowiska nawiązującego do legendarnego komiksu Papcia Chmiela - "Tytus, Romek i A'Tomek". Historia harcerzy, którzy próbują uczłowieczyć pewną niesforną małpę, jest znana czytelnikom od pokoleń. Pierwszy jej tom wydano w 1975 r. Mimo upływu ponad 30 lat seria nadal zdobywa coraz to nowych czytelników. Wracają też do niej dawni wielbiciele, tacy jak Tomasz Kin - inicjator tego projektu.
Do książki dołączona jest płyta CD ze słuchowiskiem w wykonaniu wybitnych aktorów: Arkadiusza Jakubika (Tytus), Rafała Mohra (Romek), Bartłomieja Topę (A''Tomek), Krzysztofa Globisza (Profesor T.Alent) oraz Ksawerego Jasieńskiego (narrator), legendę radiofonii, spikera radiowego i telewizyjnego. Dowcipni, błyskotliwi, perfekcyjni - zmierzyli się z historią, którą znają niemal wszyscy. 


Wydawca ; Agora

Księgarnia Lideria

Zamów już dziś AudioBook 
Tytus Romek i Atomek. Wyspy nonsensu do słuchania

Dodaj opinie albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza