Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 14 grudnia 2010

Lech Tkaczyk - Jak przedszkolaki park sprzątały i kolory poznawały - Bajka

AudioGram poleca bajki audio mp3 ;

Lech Tkaczyk

Jak przedszkolaki park sprzątały i kolory poznawały - Bajka

Słuchowisko edukacyjneBajka dźwiękowa z lektorem czytana przez ;
Studio – J.Wanszewicz

Słuchowisko słowno-muzyczne powstało na podstawie książeczki, którą napisano z myślą o ciekawych świata i kochających przygody maluchach. Bajeczka opowiada o wycieczce przedszkolaków do parku, podczas której dzieci zapoznają się z otaczającą je przyrodą oraz pracami porządkowymi związanymi z nadejściem wiosny, a także uczą się nazywać kolory na podstawie barw tęczy. Ćwiczą też pamięć i spostrzegawczość. Jej autor – Lech Tkaczyk – zgodnie ze sprawdzoną zasadą „nauka poprzez zabawę”, napisał ją z myślą o ciekawych świata i kochających przygody maluchach.
 
Wydawnictwo Astrum

Długość nagrania ; 16 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz - download 
AudioBook Jak przedszkolaki park sprzątały i kolory poznawały - Bajka bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza