Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 15 grudnia 2010

prof. Ryszard Kulesza - Religia Rzymian i chrześcijanie - audiobook

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

prof. Ryszard Kulesza 

Religia Rzymian i chrześcijanie 

AudioPodręcznik


Książka dźwiękowa z lektorem czytana przez ;
 Ryszard Kosecki i Karol Stempkowski 


Do cech charakterystycznych pierwotnej religii rzymskiej należy bezosobowość bóstw i ścisła ich specjalizacja. Jedne czuwały nad zasiewem zbóż inne strzegły nasion znajdujących się w ziemi, jeszcze inne ich wzejścia. Nie bez złośliwości opowiada o tym św. Augustyn, wielki pisarz chrześcijański z przełomu IV i V wieku naszej ery: „Rzymianie nie uznali za stosowne powierzyć zarządzania okolicami wiejskimi jakiemuś jednemu bóstwu lecz równinę oddali bogini ról Rusinie, grzbiety gór Jugatynowi, nad pagórkami ustanowili Kollatynę, nad dolinami Wallonię...”

Centralny Ośrodek Informacji Gospodarczej

Długość nagrania ; 29 minut

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz - download 
AudioBook Religia Rzymian i chrześcijanie bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza