Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 30 czerwca 2011

Romuald Pawlak - Miłek z Czarnego Lasu - AudioBook MP3 czyta Mariola Łabno-Flaumenhaft

AudioGram poleca bajki audio mp3 ;

Romuald Pawlak  

Miłek z Czarnego Lasu 


Bajka do słuchania


Bajka dźwiękowa czytana przez lektora;
Mariola Łabno-Flaumenhaft  


Miłek z Czarnego Lasu” to opowieść o Miłku, tajemniczym rudowłosym stworzeniu, które trafia do Czarnego Lasu, dziwnego parku pośrodku wielkiego ludzkiego osiedla. Musi tu sobie ułożyć życie i znaleźć przyjaciół, a to wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje. Jednak Miłek nie tylko stara się tu zamieszkać, także pomóc pewnej dziew-czynce, która jest chora i… ma pewne marzenie. Miłek i jego przyjaciele próbują je spełnić pomimo szeregu przeszkód…
Książka zdobyła nagrodę Polskiej Sekcji IBBY w 2008 roku, jury uznało ją najlepszą książką dla dzieci roku 2008. Trafiła również na listę nominacji do Książkowego Pogotowia Ratunkowego.


Romuald Pawlak - urodzony w Sosnowcu, obecnie Rydułtowy.
Autor wielu książek fantastycznych, w tym Innych okrętów, Czarem i smokiem czy Wilczej krwi, smoczego ognia. Za jedno ze swoich opowiadań nominowany do nagrody Zajdla. Pisuje także literaturę dla dzieci, za książkę Miłek z Czarnego Lasu dostał nagrodę Polskiej Sekcji IBBY za najlepszą książkę dla dzieci roku 2008, a jego następna powieść dla młodzieży, Czapka Holmesa, została nominowana do nagrody Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek, a następnie do nagrody im. Kornela Makuszyńskiego. Ostatnio popełnił powieść historyczną Cabezano. Król karłów, dziejącą się w XVI wieku oraz - co zaskoczyło także jego samego - książkę obyczajową, Póki pies nas nie rozłączy.
Prywatnie właściciel pewnego szalonego psa, lekko niezdrowego poczucia humoru, wielbiciel historii, marzyciel i kibic NBA.
FOX Publishing Bartosz Kusibab

Długość nagrania; 203 minuty

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook Miłek z Czarnego Lasu bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza