Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 8 lutego 2012

Chuck Palahniuk - Fight Club - Podziemny krąg - AudioBook CD Mp3 czyta Borys Szyc

AudioGram poleca książki audio mp3


Chuck Palahniuk


Fight Club - Podziemny krąg 


Powieść do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Borys Szyc

Głośna powieść Chucka Palahniuka w intrygującej interpretacji Borysa Szyca. "Fight Club" to literacki debiut autora "Udław się" i "Potępionych", okrzyknięty przez krytyków najbardziej punkowym tekstem przełomu wieków.

"Fight Club" reprezentuje głos pokolenia - to opowieść o młodych znudzonych korporacyjną karierą i jednorazowymi znajomościami mężczyznach, którzy zrobią wszystko, żeby nadać swojemu życiu nawet namiastkę sensu. Bezimienny bohater książki tłamsi nie dające mu zasnąć lęki za pomocą zestawów mebli z Ikei. Regularnie uczęszcza na grupy wsparcia dla śmiertelnie chorych. Marzy o tym, żeby choć na chwilę wyrwać się z emocjonalnego otępienia. Kiedy w końcu spotyka Tylera Durdena, zbuntowanego geniusza, kinooperatora i kelnera-sabotażystę, porzuca stworzoną przez siebie iluzję porządku, by na dobre zadomowić się w anarchistycznym chaosie. Razem z Tylerem zakłada klub walki i skupia wokół siebie innych, im podobnych. Jednak klub walki to tylko pierwszy etap pewnej misji. Jakiej? "Pierwsza zasada klubu walki to nie rozmawiać o klubie walki."

Jedna z najbardziej politycznie niepoprawnych powieści w historii literatury
Piotr Kofta

Książki [Palahniuka] są jak ładunek wybuchowy podłożony pod współczesną cywilizację, opakowany dla niepoznaki w popkulturowe fatałaszki
Justyna Sobolewska

Anarchizm doskonały
Łukasz Orbitowski


Wydawca Niebieska studnia

Długość nagrania; 351 minut


Księgarnia Lideria


Zamów już dziś AudioBook Fight Club - Podziemny krąg do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.


Dodaj opinie albo swój komentarz


albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza