Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 15 lutego 2012

Grzegorz Kasdepke - Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach - AudioBook MP3 do słuchania czyta Zbigniew Zamachowski

AudioGram poleca książki audio mp3

Grzegorz Kasdepke 

Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach 

Bajka do słuchania


Bajka dźwiękowa czytana przez lektora;
Zbigniew Zamachowski 

Twoja OKAZJA DNIA

Bywają czasem dni, kiedy atmosfera w przedszkolu trochę się psuje... Na szczęście dzieci mają panią Miłkę. Ona potrafi dać sobie radę ze wszystkim – ułagodzi naburmuszonego Bodzia, zorganizuje przedstawienie teatralne, a nawet wypędzi duchy!
Kocha, lubi, szanuje... czyli jeszcze o uczuciach to zbiór zabawnych opowiadań poświęconych między innymi miłości, nienawiści, strachowi i poczuciu winy. Na końcu każdej historii znajdują się: opis konkretnej emocji oraz praktyczne rady dla dzieci.

Posłuchajcie tych historii, a żadne uczucia nie będą Wam już straszne!

Wydawca Nasza Księgarnia

Długość nagrania; 71 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz


dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza