Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 22 lutego 2012

Kaya Mirecka-Ploss - Kobieta, która widziała za dużo - AudioBook MP3 do słuchania czyta Maja Ostaszewska

AudioGram poleca książki audio mp3

Kaya Mirecka-Ploss 

Kobieta, która widziała za dużo 

Thriller do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Maja Ostaszewska 

Twoja OKAZJA DNIA

Życie Kai Mireckiej-Ploss - obdarzonej urodą, wdziękiem oraz niezwykle silną osobowością aktorki, projektantki mody, dziennikarki, pisarki i jednej z najpopularniejszych postaci Polonii Amerykańskiej - to materiał na niejedną książkę. Urodziła się na Śląsku. Gdy wybuchła II wojna światowa, miała piętnaście lat. Jako w jednej czwartej Żydówka po osadzeniu w obozie dla "mieszańców" przeżyła gehennę. Po wojnie znalazła się w Anglii. Powróciła do Polski w 1957 roku i pracowała dla Mody Polskiej. Po śmierci męża i synka wyjechała do USA, gdzie na długie lata została żoną znanego sowietologa Sidneya Plossa. Była też związana z Janem Karskim pod koniec życia "kuriera z Warszawy".
Prezesowała Amerykańskiej Radzie Kultury Polskiej i stworzyła Centrum Kultury Polskiej w Waszyngtonie. Założyła Międzynarodowy Instytut Dialogu i Tolerancji im. Jana Karskiego w Rudzie Śląskiej. Powołała też do życia fundację "Dzieci Śląska", która pomaga młodym Polakom kształcić się i poznawać świat. Jest laureatką Orderu Uśmiechu.

Thriller psychologiczny oparty na faktach


Zupełnie nieprawdopodobna historia, która zdarzyła się naprawdę! 

Waszyngton, rok 1977. Kaya Ploss wraz z mężem postanawia sprzedać dom i w tym celu wynajmuje agenta nieruchomości, niejakiego Earmana.
Wkrótce zostaje dokonane morderstwo.
Ginie para młodych ludzi: Alan Foreman, kolega Earmana z pracy, i jego dziewczyna Donna.
Kaya, obdarzona niezwykłą intuicją,  w i d z i  scenę zabójstwa, choć nie jest w stanie dostrzec mordercy.
Czy jest nim Earman? Rozpoczyna się śledztwo, które daje początek osobliwej, mrocznej relacji Kai i Earmana, co zaważy na całym dalszym życiu autorki...
Zagadka tajemniczego zabójstwa to nie jedyny wątek tej zdumiewającej powieści. Kaya Ploss opowiada w niej także wiele innych zaskakujących historii ze swej niezwykłej biografii.

Wydawca Świat Książki

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Kobieta, która widziała za dużo bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz