Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 5 lutego 2012

Victoria Atkinson Sharon Chorbadjian Dominic Edwards Marc Dyson Andy Edwins Miłogost Reczek - Audio Kurs - Angielski Office English w pracy - AudioBook MP3 do słuchania

AudioGram poleca książki audio mp3


Victoria Atkinson Sharon Chorbadjian Dominic Edwards Marc Dyson Andy Edwins Miłogost Reczek


Audio Kurs - Angielski Office English w pracy


Audio Kurs mp3 do słuchania


Książka dźwiękowa czytana z lektorem


Angielski w pracy Office English Angielski Office English to wyjątkowy kurs opracowany dla osób posługujących się językiem angielskim w pracy oraz szukających pracy za granicą. Uczy zwrotów i wyrażeń niezbędnych do porozumiewania się w różnych sytuacjach związanych z pracą, szczególnie przydatnych w pracy biurowej.Kurs zawiera 11 lekcji zapoznających nie tylko ze specjalistycznym słownictwem, ale też doskonalących rozumienie ze słuchu i umiejętność komunikowania się. Płyta przeznaczona jest zarówno dla osób początkujących, jak i średnio zaawansowanych. Polecamy ją wszystkim osobom, które posługują się językiem angielskim w kontaktach zawodowych, szukają pracy za granicą lub chcą pracować w firmach międzynarodowych. Książka (52 strony) zawiera przykładowe zdania, transkrypcje wszystkich nagrań, tłumaczenia dialogów oraz ćwiczenia z kluczem. w nagraniach wzięli udział wyłącznie native speakerzy.Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Wydawca EDGARD

Długość nagrania; 76 minut


Rozmiar e-Książki; 106496 KB

Księgarnia BezKartek

Pobierz - download darmowe fragmenty lub
AudioBook Audio Kurs - Angielski Office English w pracy bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza