Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 31 grudnia 2012

John C. Maxwell - DNA zespołu - audio learning - AudioBook MP3 do słuchania czyta Tomasz Kućma

AudioGram poleca książki audio mp3

John C. Maxwell

DNA zespołu

Poradnik do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Tomasz Kućma

Złote Myśli polecają pigulkiwiedzy.tv

DNA zespołu 

Czy zadawałeś sobie pytanie, czemu jednym zespołom wszystko się udaje, a innym nie? Dlaczego niektóre zespoły są świetne, osiągają swoje cele w optymalnym czasie, gdy większość nie dociera nawet do półmetka swoich aspiracji? Czy istnieje jakaś powtarzalna reguła lub magiczne zaklęcie, które czynią zespół zwycięskim w 100%? Nie upatruj powodów swoich wyników w tajemnych prawach rządzących światem, w losie, czarach lub szczęściu.

Weź dziś swój sukces we własne ręce!

Jak to zrobić? Odpowiedź kryje się w pierwszej polecanej Ci lekcji Johna C. Maxwella, „DNA zespołu”.  Dlaczego właśnie DNA? Ponieważ z Twoim zespołem jest dokładnie tak jak z żywym organizmem.  Pierwsze 20% jego jakości zależne jest od genetycznego talentu, natomiast kolejne 80% od umiejętnego wykorzystania tego potencjału. Jak mówi Maxwell:

Samo zebranie wspaniałych graczy nie znaczy, iż zbudowałeś wielki zespół.
J.C. Maxwell

Musisz jeszcze umieć  rozstawić ich na boisku i skutecznie nimi pokierować. Zamiast więc zrzucać odpowiedzialność na ślepy los, zacznij stawiać w końcu dobre pytania. Dwa kluczowe zada Ci teraz sam Maxwell:

Czy Twoi ludzie znają Twoją wizję?
Czy wiesz, jakie style przywódcze reprezentują ludzie w Twoim zespole?

Odpowiedz na te pytania dobrze, a odkryjesz regułę sukcesu na miarę XXI wieku! Twojemu zespołowi potrzebna jest siła, która wprawi go w ruch i popchnie w kierunku rozwoju. Możesz odkryć dziś w sobie tę siłę. Pomoże Ci w tym lekcja J.C. Maxwella "DNA zespołu". Zdziwiony? A to dopiero Twoja pierwsza Twoja lekcja i mały krok. Wyobraź sobie, jak zmieni się Twoja pozycja po odkryciu kolejnych przesłań Maxwella.

Wydawca Złote Myśli

Długość nagrania; 46 minut

Księgarnia Złote Myśli

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook DNA zespołu bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza