Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 31 grudnia 2012

John C. Maxwell - Podejmowanie ciężkich decyzji - audio learning - AudioBook MP3 do słuchania czyta Tomasz Kućma

AudioGram poleca książki audio mp3

John C. Maxwell

Podejmowanie ciężkich decyzji

Poradnik do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Tomasz Kućma

Złote Myśli polecają pigulkiwiedzy.tv

Podejmowanie ciężkich decyzji

Człowiek to jedyna istota na ziemi dysponująca wolną wolą, czyli umiejętnością podejmowania rozumnych decyzji, wraz z ich wszelkimi konsekwencjami. Wolność ta jest więc wielkim darem, ale jeszcze większą odpowiedzialnością. Im wyższa Twoja pozycja, tym większe ciężary dźwigasz na swoich barkach. Jesteś liderem? Każdego dnia przychodzi Ci decydować o losie Twoich ludzi i swoim własnym. Choć to niezwykle ciężkie, to właśnie za podejmowanie najtrudniejszych decyzji, obarczonych największymi konsekwencjami, liderzy zarabiają największe pieniądze.

Kiedy widzimy biznes odnoszący sukcesy, stoi za nim czyjaś odważna decyzja.
Peter Drucker

Gdy przychodzi Ci dokonać takiego wyboru, najtrudniejsze nie jest to, aby wiedzieć, która decyzja jest właściwa, ale to, aby w ogóle ją podjąć. John C. Maxwell podczas czterdziestu lat pracy stanął przed podjęciem każdej możliwej decyzji, przed czym możesz stanąć również Ty. W lekcji „Podejmowanie ciężkich decyzji” przedstawi Ci skuteczne sposoby na podjęcie:

niepopularnej decyzji,
decyzji o służeniu,
decyzji o charakterze,
decyzji o zmianie,
decyzji dotyczącej ego,
kosztownej decyzji.

Jako lider każdej, nawet najmniejszej grupy, prędzej czy później będziesz musiał podjąć którąś z nich. Wtedy pomogą Ci historie i zasady poznane w tej lekcji. Będą dla Ciebie jak drogowskazy przy podejmowaniu trudnych decyzji, od których będzie zależał Twój dalszy rozwój i los całej organizacji.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do kolejnych lekcji J.C. Maxwella i spraw, by także dla Ciebie niemożliwe stało się nie tylko możliwe, ale i realne.

Wydawca Złote Myśli

Długość nagrania; 45 minut

Księgarnia Złote Myśli

Posłuchaj darmowego fragmentu lub
pobierz - download AudioBook Podejmowanie ciężkich decyzji bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza