Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 30 grudnia 2012

The Secret: Visualisation Tool - Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj jak Twoje Marzenia się Spełniają - Stwórz Swoją Przyszłość - Program PC

AudioGram poleca książki audio mp3

The Secret: Visualisation Tool - Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj jak Twoje Marzenia się Spełniają

Praktyczny i Prosty w Użyciu Program do Przyciągania Bogactwa, Zdrowia i Harmonii ze Światem

Poradnik

Program PC


Całkowita nowość w Polsce program który
tworzy za Ciebie wizualizacje i filmy motywacyjne.

Wykorzystaj Sekretne Prawo Przyciągania.

Całość oparta jest na metodzie visual motor rehearsal opracowanej przez Denisa Waitley'a. Jest to
metoda stosowana w NASA i używana również przez amerykańskich olimpijczyków. Używał jej również Adam Małysz. Została mocno rozreklamowana przez książkę i film The Secret.

Wystarczył ten jeden strzał, wysłanie prośby w kosmos, do Boga czy jak tam uznasz. Prawo przyciągania działa. I co najlepsze mam narzędzie do korzystania z niego - program Secret. Wystarczy komputer z Windows. Żadne specjalistyczne umiejętności nie są wymagane. Jeśli umiesz wysłać email to poradzisz sobie z tym programem. Wszystko w trzech krokach w ciągu kilku minut:

Na swoim komputerze wybierasz zdjęcia przedstawiające Twoje cele i dodajesz opisy po jednym zdaniu. Na przykład wybierasz zdjęcie domu i dopisujesz „Mój dom nad oceanem.” (Dodatkowo jest jasna video instrukcja jak dodawać zdjęcia.)

Następnie wybierasz ulubioną muzykę. (Z programem jest już cała płyta muzyki gratis.)
Raz na kilka dni uruchamiasz program i oglądasz. (I mniej więcej raz na dwa tygodnie coś dodajesz i wtedy oglądasz kilka minut. Ja tak robię i to działa.)

Prosto i wygodnie program sam tworzy video ze wskazanych zdjęć, muzyki i tekstów AUTOMATYCZNIE. W programie użyto wiedzy z tradycyjnej psychologii i nowych odkryć z NLP na temat przetwarzania obrazów przez mózg i łączenia multimedialnych elementów ze sobą. (Twórca programu szkolił się bezpośrednio u ojca tej metody Richarda Bandlera oraz u arcymistrza motywacji Tonego Robbinsa.)


Pakiet The Secret: Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj jak Twoje Marzenia zawiera:

Program Secret Visualisation Tool – działa na komputerach z Windows (7, Vista, XP)
Jasną Video instrukcje jak dodawać zdjęcia i muzykę aby użycie było zupełnie łatwe.
Album z energetyczną muzyką Do It Now (9 utworów) do użycia w Twoich filmach.
Przewodnik pokazujący jak najlepiej korzystać z Sekretu.

Czyli wszystko co jest potrzebne aby w ciągu kilku chwil stworzyć swoje pierwsze video przyciągające to czego pragniesz.

Do tego jest gwarancja. Masz 30 dni na sprawdzenie. Jeśli uznałbyś że to dla Ciebie nie działa. Bez żadnych dodatkowych pytań otrzymujesz swoje pieniądze z powrotem. Testujesz na nasze ryzyko. Możesz tylko zyskać.

P.S. Stwórz własne filmy mówiące do Ciebie w najsilniejszy możliwy sposób. Okryjesz jak nakierowanie skupienia tworzy zmiany w Twoim życiu osobistym. Prawie jak magia.

Księgarnia lavenmint.pl

Pobierz - download teraz The Secret: Visualisation Tool - Wizualizuj Czegokolwiek Pragniesz i Obserwuj jak Twoje Marzenia się Spełniają do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza