Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 31 grudnia 2012

John C. Maxwell - Ludzie o trudnych osobowościach - Jak sobie z nimi radzić - audio learning - AudioBook MP3 do słuchania czyta Tomasz Kućma

AudioGram poleca książki audio mp3

John C. Maxwell

Ludzie o trudnych osobowościach

Poradnik do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Tomasz Kućma

Złote Myśli polecają pigulkiwiedzy.tv

Ludzie o trudnych osobowościach

O tym, że człowiek jest istotą społeczną, wiedzieli już starożytni mędrcy. Jednak ani oni, ani ich następcy nie wyjaśnili nam, jak radzić sobie z ludźmi trudnymi. A jeśli na Twojej drodze do sukcesu stanie osoba o trudnej osobowości, poddasz się jej czy będziesz z nią walczyć? A może ani to, ani to? Istnieje bowiem inne, skuteczniejsze rozwiązanie, o którym wcześniej nie myślałeś. Dzięki niemu słabe strony każdego człowieka mogą zmienić się w zalety, a jego irytujące zachowania w sprężynę Twojego sukcesu.

90% sztuki życia to umiejętność radzenia sobie z ludźmi trudnymi, których nie potrafimy zrozumieć.
J.C. Maxwell

A gdybyś mógł mieć w garści te 90%? Poznać klucz do serca każdego człowieka, odkryć jego słabe i mocne strony oraz zrozumieć motywy postępowania, sięgnąłbyś po nie? Teraz możesz to zrobić. Poznaj wielką piątkę wzorów postępowania i poczuj, jak rośnie produktywność Twojego zespołu oraz Twój wpływ jako lidera. W lekcji „Ludzie o trudnych osobowościachJohn Maxwell uczy, jak skutecznie oceniać sytuacje i ludzi - ta wiedza pozwoli Ci osiągać w życiu ogromne sukcesy. Nie osiągniesz ich sam, jeśli masz wielkie plany, do ich realizacji będzie Ci potrzebny silny, zgrany zespół. Często wybitne, szalenie utalentowane osoby mają jednocześnie trudny charakter. Odkryj klucz do serca takich osób, a będziesz umiał poprowadzić wszędzie każdego.

Z lekcji "Ludzie o trudnych osobowościach" dowiesz się, co konkretnie zrobić, gdy w Twoim zespole pojawi się:

strachliwy Stefan,
Danka w dołku,
Edek entuzjasta,
zdezorganizowana Dorotka,
Piotr na piedestale.
Karol krytykant,
Paweł perfekcjonista.

Naucz się z nimi pracować, a zbudujesz wspaniały zespół, nauczysz się budować trwałe i głębokie relacje ze swoimi kluczowymi partnerami.

Wydawca Złote Myśli

Długość nagrania; 60 minut

Księgarnia Złote Myśli

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Ludzie o trudnych osobowościach bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórceodtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza