Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 27 marca 2013

Guillaume Apollinaire - Jedenaście tysięcy pałek, czyli miłostki pewnego hospodara - AudioBook MP3 do słuchania czyta Tomasz Sobczak

AudioGram poleca książki mp3

Guillaume Apollinaire 

Jedenaście tysięcy pałek, czyli miłostki pewnego hospodara 

Powieść dla dorosłych do słuchania

Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Tomasz Sobczak 

Twoja OKAZJA DNIA 

Legendarna powieść Apollinaire’a opowiada o przygodach rumuńskiego arystokraty, który przyjeżdża do Paryża w poszukiwaniu przygód, sławy i seksualnego zaspokojenia. Jedenaście tysięcy pałek… oszałamia humorem i odwagą w opisie orgii. To także pastisz literatury wyklętej, dzięki talentowi Apollinaire’a podniesiony do rangi wybitnej prozy.

Arcydzieło!
PABLO PICASSO

Świetna zabawa erotyczna.
„THE GUARDIAN”


Wydawca Biblioteka Akustyczna Sp. z o.o.

Długość nagrania; 522 minuty

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu lub
pobierz - download AudioBook Jedenaście tysięcy pałek, czyli miłostki pewnego hospodara bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

dołącz do klubu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza