Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 18 listopada 2010

Stephenie Meyer - Saga Zmierzch - 4 tomy - pakiet audiobooków

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Stephenie Meyer

Saga Zmierzch - 4 tomy

Thriller


Książka dźwiękowa z lektorem czytana przez ;
Anna Dereszowska


Fenomen światowej literatury – saga Zmierzch Stephenie Meyer w komplecie.
4 600 minut opowieści w niesamowitej interpretacji aktorki Anny Dereszowskiej!
Wszystkie cztery tomy sagi znajdują się w pierwszej dziesiątce "Najlepszych książek dekady" według Amazon.com. Stephenie Meyer jest "Najlepiej sprzedającą się autorką" ostatniego dziesięciolecia zaraz po J.K Rowling.
Saga Zmierzch to ponad 100 milionów sprzedanych kopii w ponad 50 językach.
Ekranizacje powieści zarobiły na świecie już  ~1.8 miliarda dolarów co daje oszałamiającą kwotę ponad 5 miliardów złotych!

  • Część 1: Zmierzch
Zmierzch to porywająca opowieść o miłości, łącząca cechy horroru, romansu i powieści o dojrzewaniu.
Jej bohaterka, siedemnastoletnia Isabella Swan, przeprowadza się do ponurego miasteczka w deszczowym stanie Washington, gdzie spotyka tajemniczego, niezwykle przystojnego Edwarda Cullena. Chłopak ma nadludzkie zdolności - nie można mu się oprzeć, ale i nie można go przejrzeć. Bella usiłuje poznać jego mroczne sekrety, nie zdaje sobie jednak sprawy, że naraża tym samym siebie i swoich najbliższych na niebezpieczeństwo. Już niedługo może nie być odwrotu...
  • Część 2: Księżyc w nowiu
Księżyc w nowiu podobnie jak poprzedzający go Zmierzch, jest połączeniem romansu z trzymającym w napięciu horrorem, w którym nie brak wydarzeń mrożących krew w żyłach.
Edward to wciąż dla Belli najważniejsza osoba pod słońcem. Gdyby tylko chłopak nie był wampirem! Niestety, ten fakt wszystko komplikuje, także z pozoru niewinną zażyłość dziewczyny z przyjacielem z dzieciństwa Jacobem. Czy przyjaciel zastąpi Belli ukochanego?
  • Część 3: Zaćmienie
Zaćmienie to trzecia część ekscytującej sagi, przedstawiającej losy zakochanej w wampirze Belli Swan.
Kiedy media zaczynają donosić o serii tajemniczych morderstw w Seattle, a do lasów wokół Forks powraca żądna zemsty wampirzyca, dziewczyna uświadamia sobie, że znów grozi jej niebezpieczeństwo. Jakby tego było mało, musi wybierać między miłością Edwarda, a przyjaźnią Jacoba, i to wiedząc, że jej decyzja może doprowadzić do odnowienia odwiecznego konfliktu pomiędzy wampirami, a wilkołakami. Czy miłość pokona strach?
  • Część 4: Przed świtem
Przed świtem, czwarta część sagi Zmierzch, odkrywa sekrety wielkiej miłości Belli i Edwarda, pary, której losy porwały dziesiątki milionów czytelników na całym świecie. Odkąd Bella zakochała się w wampirze, jej życie przypomina sen - sen, który czasem zamienia się w koszmar.
Rozdarta pomiędzy Edwardem, któremu oddała serce, a Jacobem, z którym łączy ją wyjątkowo silna więź, przeżyła piękny, ale i burzliwy rok, bijąc się z myślami, zadręczając się o los najbliższych i wymykając się wrogom. Dotarła wreszcie do punktu, w którym musiała podjąć ostateczną decyzję. Czy stanie się częścią kuszącego, lecz mrocznego świata nieśmiertelnych, czy jednak pozostanie człowiekiem.
Zamów już dzisiaj i daj ponieść się bestsellerowej powieści Stephenie Meyer w perfekcyjnej interpretacji Anny Dereszowskiej!

Wydawnictwo Dolnośląskie

Długość nagrania ; 4 600

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz - download 
AudioBook Saga Zmierzch - 4 tomy - pakiet audiobooków bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza