Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 23 maja 2011

Zbigniew Nienacki - Pan Samochodzik i Templariusze - AudioBook MP3 czyta Wojciech Malajkat

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Zbigniew Nienacki  

Pan Samochodzik i Templariusze 


Przygodowa do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Wojciech Malajkat  


Kultowe książki przygodowe z serii Pan Samochodzik i cieszą się niesłabnącą popularnością wśród młodzieży.
W tej opowieści tytułowy bohater zabiera nas swoim niesamowitym wehikułem ku przygodzie w poszukiwaniu skarbu Templariuszy. Interpretujący powieść Wojciech Malajkat odkrywa przed nami tajemnice zakonu.

Według poszlak w krzyżackim zamku w Malborku powinien znajdować się ukryty skarb. Okazuje się jednak, że wspaniała siedziba mistrzów zakonu nie jest tą kryjówką. Rozwiązanie zagadkowego hasła „Tam skarb twój, gdzie serce twoje” kryje w sobie wielką tajemnicę. Czy Panu Samochodzikowi i jego przyjaciołom uda się ubiec poważnych konkurentów? Czy rozwiążą zagadkę?

Audioclub.pl

Długość nagrania; 568 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub 
pobierz - download AudioBook Pan Samochodzik i Templariusze bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza