Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 17 listopada 2010

Gordon Jon, Białopiotrowicz Grażyna, Dodd Pamela, Sundheim Doug - Pakiet Audio: Organizacja pracy

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Gordon Jon, Białopiotrowicz Grażyna, Dodd Pamela, Sundheim DougPoradnik


Książki dźwiękowe z lektorem do słuchania


Pakiet trzech audiobooków - poradników, dzięki którym rozwiniesz praktyczne umiejętności dotyczące organizacji pracy i zarządzania czasem, i które wyzwolą w tobie pozytywną energię i chęć do działania.

Autobus energii
Proste lekcje motywacji, które zapamiętasz na całe życie. Autobus energii sprawi, że odnajdziesz w sobie nowe pokłady życiowej energii i większą chęć do pracy. Pozbędziesz się odruchów, które hamują cię na drodze osiągnięć i przestaniesz narzekać, bo uświadomisz sobie, jak wiele już masz. Tę wciągającą lekturę przerwiesz raz albo dwa razy tylko po to, żeby zadzwonić do swoich bliskich i powiedzieć, jak bardzo ich kochasz! Zatankuj swój bak paliwem radości.

Kreowanie wizerunku w biznesie i polityce
Buduj swój wizerunek profesjonalnie, skorzystaj ze sprawdzonej wiedzy zawartej w tej książce! Na to, jak jesteśmy odbierani przez innych, pracujemy przez całe życie. Chcemy tego czy nie, wciąż dostarczamy ludziom informacji na swój temat i wywołujemy w nich emocje - pozytywne lub negatywne. Robimy to poprzez swój wygląd, ubranie, zachowanie, sposób prowadzenia rozmowy, a także działania, jakie podejmujemy. Celowo lub nieświadomie tworzymy swój mentalny obraz w myślach osób, z którymi się kontaktujemy, a obraz ten to nic innego, jak nasz wizerunek.

Zarządzaj swoim czasem

Przeczytaj tę książkę od początku do końca lub skup się na konkretnych zagadnieniach, by uzyskać poprawę. Zmodyfikuj swój obecny system lub zaprojektuj coś zupełnie nowego. Każdy znajdzie tu coś, co pomoże mu odnieść sukces. Dzięki tej książce rozstaniesz się ze złudzeniami i zrozumiesz, na co tak naprawdę poświęcasz swój czas. Dowiesz się, jak zastosować 5 łatwych metod, by uwolnić się od nadmiaru rzeczy, zbudować silną samodyscyplinę i poradzić sobie z 10 największymi "złodziejami czasu".

Wydawca MT Biznes

Księgarnia Lideria

Zamów już dziś  Pakiet Audio: Organizacja pracy do słuchania

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza