Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 15 listopada 2010

Mariusz Urbanek - Romans biurkowy, czyli 99 dni z życia korporacji. Płyta CD

AudioGram poleca Audio Książki mp3 ;

Mariusz Urbanek


Obyczajowa


Książka dźwiękowa z lektorem czytana przez ;
Tomasz Kammel


Akcja Romansu biurkowego, czyli 99 dni z życia korporacji toczy się w ciągu jednego roku w oddziale istniejącego w wirtualnej rzeczywistości banku, do złudzenia przypominającego biuro z historyjek Scotta Adamsa o Dilbercie, w którym pracę znalazł dorosły już Mikołajek z opowieści Sempe i Goscinnego.
Teksty publikowane były przez pięć lat w intranecie Banku Zachodniego WBK. Kiedy wiosną 2009 roku kryzys spowodował, że przestały się ukazywać, jedna z pracownic banku wysłała autorowi e-mail: : No, niestety, tego się właśnie obawiałam, że po kawie, herbacie, wodzie z dystrybutora, dofinansowanym kursie języka angielskiego itd... obetną także Pana felietony. Wielka szkoda L. (...) bo dla mnie jest to większa strata niż kawa, herbata, itd.?

Wydawca ; Studio Emka

Długość nagrania ; 518 minut

Księgarnia Lideria

Zamów już dziś AudioBook Romans biurkowy, czyli 99 dni z życia korporacji do słuchania

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza