Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 18 listopada 2010

Margery Williams - Aksamitny Królik, czyli jak zabawki stają się prawdziwe - audiobook

AudioGram poleca bajki audio mp3 ;

Margery Williams

Aksamitny Królik, czyli jak zabawki stają się prawdziwe

Bajka mp3


Bajka dźwiękowa z lektorem czytana przez ;
Piotr Fronczewski

Aksamitny Królik, czyli jak zabawki stają się prawdziwe Margery Williams (tytuł oryginału: "The Velveteen Rabbit") jest niezwykłą książką, która miała swoje pierwsze wydanie w 1922 r. w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii. Od tamtego czasu w krajach anglosaskich wydawano ją już ponad 150 razy i można o niej powiedzieć, że stała się "powieścią kultową", na której wychowały się pokolenia.

To pogodna opowieść, która z pewnością wejdzie do kanonu literatury dziecięcej także w Polsce. Aksamitny Królik jest przepiękną historią o magicznej mocy prawdziwej miłości. Prostą, wzruszającą i mądrą. Taką, którą czyta się jednym tchem. Wspaniała lektura, przemawiająca zarówno do dziecka, jak i do dorosłego czytelnika. Jan Fosse, norweski pisarz i dramaturg, nazywa takie książki „literaturą każdego wieku”.

Auditus

Długość nagrania ; 36 minut

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz - download 
AudioBook Aksamitny Królik, czyli jak zabawki stają się prawdziwe bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza