Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 16 listopada 2010

Wallace D. Wattles - Sztuka bycia wielkim - AudioKsiążka

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Wallace D. Wattles


Poradnik


Książka dźwiękowa z lektorem czytana do słuchania"Sztuka wzbogacania się" została napisana przez Wallace'a D. Wattlesa w 1910 r. Powstała z czytanych zbiorów innych pisarzy (o tematyce bogactwa) przez Wallace'a, który dążył do idealnego rozwoju własnej osobowości.
Na własnym też przykładzie wdrażał swoje słowo pisane w życie, dążąc do doskonałości wewnętrznej i bogactwa finansowego – co stwierdziła córka autora już po jego śmierci.
Stworzył dzieło, które pozwoliło zrealizować jego marzenia... Przykładem jest Robert Kiyosaki, który pisząc swoje bestsellery, wraca do lektury Wallace'a D. Wattlesa.
Jakże mylny może być tytuł. Z pewnością pomyślimy „następny pisarz, który daje porady, co zrobić, żeby zarobić i być bogatym”. Nie ma złotej recepty na zamożność finansową, ponieważ jesteśmy ludźmi o różnych cechach osobowości.
W myśl słowa "dla każdego coś innego" mogę zapewnić, że jeżeli zrozumiesz tekst, zobaczysz rzeczy obecne w innym wymiarze.  – Ewa Granat, czytelniczka

Jeżeli znajdujesz się w otoczeniu, w którym nie możesz w pełni rozwinąć swoich najlepszych możliwości i umiejętności, możesz je zmienić, kiedy przyjdzie na to czas. Póki co, możesz być wspaniały tam, gdzie jesteś. Lincoln był tak samo wspaniały, będąc mało znaczącym prawnikiem, jak wtedy, gdy został prezydentem; jako mało znaczący prawnik wspaniałomyślnie zajmował się codziennymi sprawami, co pozwoliło mu zostać prezydentem. Gdyby czekał, aż spotka na swojej drodze Waszyngtona, żeby zacząć postępować w wybitny sposób, pozostałby anonimowy. Nie stajesz się wspaniały dzięki otoczeniu, w którym akurat dane Ci było się znaleźć, ani przez rzeczy, którymi się otaczasz.

Nie stajesz się Wielki poprzez to, co dają Ci inni, i nie możesz w pełni wyrazić swojego geniuszu, jeśli na nich polegasz. Nie zaczniesz przejawiać swojej wspaniałości, dopóki nie zaczniesz liczyć wyłącznie na siebie. Oddal od siebie wszelkie myśli o byciu zależnym od otoczenia, bez względu na to, czy są to rzeczy, książki czy ludzie. Jak powiedział kiedyś Emerson: „Czytanie Szekspira nie uczyni z Ciebie Szekspira”. Jeśli chcesz być Szekspirem, musisz myśleć jak on.


Wydawca ; Złote Myśli

Długość nagrania ; 100 minut

Księgarnia Złote Myśli


Pobierz - download darmowe fragmenty lub AudioBook Sztuka bycia wielkim  bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Dostępna również wersja CD 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza