Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

środa, 12 stycznia 2011

Emily Giffin - Siedem lat później - audiobook

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Emily Giffin

Siedem lat później 

PowieśćKsiążka dźwiękowa z lektorem czytana przez;
Anna Gajewska

Najnowsza książka Emily Giffin, Siedem lat później, podobnie jak poprzednie natychmiast po premierze trafiła na listy bestsellerów „New York Timesa” i Amazon.com. Wszystkie powieści tej autorki zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków i sprzedały się w wielu milionach egzemplarzy.

Tessa i Nick Russo zakochali się od pierwszego wejrzenia. Teraz są już siedem lat i dwoje dzieci później. Kiedy w rocznicę ich ślubu romantyczną kolację przerywa telefon ze szpitala, żadne z nich nawet nie domyśla się, ile może się zmienić. Tego wieczoru doktor Russo spotyka Valerie...


Emily Giffin - dla pisarstwa porzuciła karierę prawniczą. W 2001 roku wyprowadziła się z Nowego Jorku do Londynu, gdzie znalazła agenta i podpisała z wydawcą kontrakt na dwie książki („Coś pożyczonego” oraz „Coś niebieskiego”) które okazały się wielkim sukcesem i trafiły na listę bestsellerów „The New York Times”. Wszystkie powieści Emily Giffin: „Coś pożyczonego”, „Coś niebieskiego”, „Dziecioodporna” i „Sto dni po ślubie”, ukazały się w Polsce nakładem Wydawnictwa Otwartego. Obecnie Emily wraz z mężem i trójką dzieci mieszka w Atlancie.

Wydawca ; Wydawnictwo Otwarte

Długość nagrania ; 788 minut

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu lub
pobierz - download AudioBook Siedem lat później bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.


 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza