Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 18 stycznia 2011

o. Tadeusz Hajduk SJ - W relacji do Ojca i w otwarciu na Ducha Świętego - Poznać, pokochać i naśladować Jezusa cz. II - audiobook

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

o. Tadeusz Hajduk SJ

W relacji do Ojca i w otwarciu na Ducha Świętego - Poznać, pokochać i naśladować Jezusa cz. II Religia


Książka dźwiękowa - nagranie na żywo

Zakopane, 10-12 lutego 2006 r. Punktem wyjścia rozważań są słowa Jana Pawła II skierowane do całego Kościoła jako jego zadania na całe trzecie tysiąclecie: Nie trzeba zatem wyszukiwać "nowego programu". Program już istnieje: ten sam co zawsze, zawarty w Ewangelii i w żywej Tradycji. Jest on skupiony w istocie rzeczy wokół samego Chrystusa, którego mamy poznawać, kochać i naśladować, aby żyć w Nim życiem trynitarnym i z Nim przemieniać historię, aż osiągnie swą pełnię w niebiańskim Jeruzalem (NMI 29).
Tym razem dotyka się człowieczeństwa Jezusa, w Jego ludzkich odniesieniach do Boga jako Ojca i do Ducha Świętego, któremu Jezus jest uległy. Te postawy Jezusa mają stać się inspiracją dla Jego uczniów, dla których Bóg też jest Ojcem i którzy też otrzymali Ducha Świętego.
Jest to kontynuacja serii "Poznać pokochać i naśladować Jezusa".

Wydawnictwo WAM

Długość nagrania ; 220 minutPosłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz - download 
AudioBook W relacji do Ojca i w otwarciu na Ducha Świętego - Poznać, pokochać i naśladować Jezusa cz. II bezpośrednio na twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza