Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 18 stycznia 2011

Katarzyna Rogalska - Z Tobą - audiobook

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Katarzyna Rogalska

Z Tobą - audiobook

Religia


Książka dźwiękowa - muzyka piosenkiDruga już płyta Katarzyny Rogalskiej pełna jest kontrastów. Zawiera utwory zróżnicowane w charakterze, od spokojnych i refleksyjnych do pełnych życia i radości, w bogatych brzmieniowo aranżacjach.
Od subtelnych dźwięków fortepianu, poprzez kwartet smyczkowy, instrumenty dęte i gitarę, aż po nowoczesne brzmienia, wraz z ciepłym i pełnym pasji śpiewem - to wszystko składa się na oryginalny i jedyny w swoim rodzaju klimat płyty. Ta różnorodność sprawia, iż każdy na płycie znajdzie coś dla siebie, a wielu dostarczy ona głębokich przeżyć estetycznych i religijnych.

Wydawnictwo WAM

Długość nagrania  ; 43 minuty

e-Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu lub pobierz - download AudioBook Z Tobą bezpośrednio  na Twój e-Mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza