Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 7 stycznia 2011

Francis Scott Fitzgerald - Wielki Gatsby - książka czytana

AudioGram poleca książki audio mp3 ;
 
Francis Scott Fitzgerald 


Powieść


Książka dźwiękowa z lektorem czytana przez ;
Antoni RotŚwietnie napisany, klasyczny thriller z 1925 roku.  Akcja rozpoczyna się na początku XX wieku.  Jest czas prohibicji. Rodzi się zorganizowana przestępczość…  Po wojnie następuje wielki kryzys. Podział na ofiary i beneficjentów krachu gospodarczego staje bardzo wyraźny. Główny bohater Jay Gatsby jest oficerem zasłużonym w czasie wojny. Jego nie jasna przeszłość staje głównym wątkiem powieści. Akcja nabiera tempa i następuje kilka nieoczekiwanych zwrotów…  Książkę czyta sprawdzony w tej roli aktor Antoni Rot. Jego interpretacje są zawsze wciągające i ciekawe, a głos jakby stworzony do tekstów „z dreszczykiem”.  Specjalnie skomponowana muzyka, stylizowana na okres narodzin jazzu,  dodaje całości odpowiednią atmosferę.

Wydawca: Promatek 

Długość nagrania ; 309 minut

Księgarnia Kimota

Pobierz - download AudioBook Wielki Gatsby bezpośrednio na Twój e-mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza