Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 27 stycznia 2011

Jennifer Lee Carrell - Wciąż mnie prześladują - audiobook

AudioGram poleca książki audio mp3;

Jennifer Lee Carrell

Wciąż mnie prześladują

Thriller


Audio Książka z lektorem czytana przez;
Edyta Olszówka


Kolejna książka autorki bestsellerowego Szyfru Szekspira!Kate, młoda uczona i reżyserka, dostaje propozycję wystawienia „Makbeta”. Prace nad najbardziej tajemniczą ze sztuk Barda szybko zmieniają się w koszmar. Gdzie znika część aktorów? Kim jest martwa kobieta, leżąca w pobliskim lesie? Czy nad dramatem faktycznie ciąży klątwa? A może ktoś ma powody, by wykorzystać „makbetowskie” fatum do całkiem innych celów? Zaskakujący thriller o prastarych kultach, nawiedzonym manuskrypcie i samym Szekspirze – enigmatycznym autorze zagadkowych dzieł.
Szybka akcja przekazana w wersji audio głosem Edyty Olszówki

Świat Książki

Długość nagrania; 621 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu lub 
pobierz - download AudioBook Wciąż mnie prześladują bezpośrednio na Twój e-Mail. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza