Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

sobota, 21 stycznia 2012

Grzegorz Kasdepke - Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami - AudioBook MP3 do słuchania czyta Zbigniew Zamachowski

AudioGram poleca książki audio mp3Grzegorz Kasdepke 

Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami 


Opowiadania do słuchania
Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Zbigniew Zamachowski 

Twoja OKAZJA DNIA

Nowe opowiadanie Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami Grzegorza Kasdepke w znakomitej interpretacji Zbigniewa Zamachowskiego.

W przedszkolu pojawia się nauczycielka do... zadań specjalnych. Pani Miłka ma przed sobą trudne zadanie będzie rozmawiać z dziećmi o uczuciach. Na szczęście z pomocą przychodzi jej teatralny pajacyk.

Wydawca Nasza Księgarnia

Długość nagrania; 68 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Tylko bez całowania! czyli jak sobie radzić z niektórymi emocjami bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz


dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza