Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Małgorzata Strękowska-Zaremba - Jeden smok i cały rok - AudioBook MP3 do słuchania czyta Anita Sajnóg

AudioGram poleca bajki audio mp3
Bajka do słuchania


Bajka dźwiękowa czytana przez lektora;
Anita Sajnóg 


Jeden Smok i Cały Rok to zabawny audiobook dla dzieci o Smoku i jego Gadającym Ogonie. Mały smok Fifcio poznaje świat.  Wszystko go interesuje: zwierzęta i ich zwyczaje, rośliny i zjawiska  przyrody. Świat w Smoczej Puszczy zmienia się wraz z porami roku, co  zachwyca i dziwi malca. Ciekawość sprawia, że Fifcio ma wiele zabawnych  przygód. Strofuje go jego własny gadający ogon, który z ostrożności wolałby  zostać w jaskini. Smoczek nie przejmuje się radami ogona, więc często obaj wpadają w tarapaty. I wtedy dopiero jest śmiesznie…


Opowieści o Fifciu są równie ciekawe dla trzylatków jak i pięcio- sześciolatków, ponieważ i uczą, i bawią. Smok o gadającym ogonie rozbawi wszystkich, nawet dorosłych!


Wydawca Sztuka Audiobooka

Długość nagrania; 88 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Jeden smok i cały rok bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz


dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zostań własnym szefem i zarabiaj 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza