Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Małgorzata Strękowska-Zaremba - Abecelki i duch Bursztynowego domu - AudioBook MP3 do słuchania czyta Waldemar Dolecki

AudioGram poleca książki audio mp3
Powieść do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Waldemar Dolecki 


Zbliża się początek roku szkolnego. Franek nie może się doczekać pójścia do pierwszej klasy. Nareszcie będzie miał prawdziwe wakacje jak jego starsza siostra. I nareszcie wykrzyczy się na przerwach, bo w domu nikomu nie podobają się hałasy.
Abecelki to ciepła, zabawna opowieść o przygodach pierwszoklasistów: Franka, Olka i Doroty, klimatem przypominająca Dzieci z Bullerbyn. Narratorem jest sympatyczny, ciekawy świata Franek, który z humorem opowiada o swoich szkolnych sukcesach, potknięciach, a nawet katastrofach. Opowieść ukrywa też tajemnicę - ducha, który podobno straszy, choć nikt go nie widział…

Audiobook powstał na podstawie bestsellerowych książek Abecelki i duch Bursztynowego Domu oraz Abecelki i tajemnica Bursztynowego Domu.

Książka o tym samym tytule została nagrodzona Nagrodą Literacką im Kornela Makuszyńskiego.


Wydawca Sztuka Audiobooka

Długość nagrania; 302 minuty

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Abecelki i duch Bursztynowego domu bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz


dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zostań własnym szefem i zarabiaj 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza