Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Łukasz Wierzbicki - Dziadek i Niedźwiadek - AudioBook MP3 do słuchania czyta Adam Hutyra

AudioGram poleca książki audio mp3
Powieść do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Adam Hutyra 


Gdy poznacie niedźwiedzia Wojtka, bohatera tej opowieści, pokochacie go od razu. Ten niezwykły zwierzak, członek Armii Andersa podróżował w szoferce ciężarówki, podczas przygotowań do bitwy o Monte Cassino dźwigał skrzynie z amunicją, w wolnych chwilach uprawiał zapasy i boks, gdy słyszał muzykę, ruszał w tany, niósł otuchę i radość swym przyjaciołom, polskim żołnierzom. Co zaś najważniejsze, ta pełna humoru historia, choć brzmi niczym bajka, wydarzyła się naprawdę.

Audiobook wydany wspólnie z Fundacją Kresy-Syberia, dofinansowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra.


Wydawca Sztuka Audiobooka

Długość nagrania; 208 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Dziadek i Niedźwiadek bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz


dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zostań własnym szefem i zarabiaj 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza