Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

piątek, 27 stycznia 2012

Lars Kepler - Hipnotyzer - AudioBook CD MP3 czyta Andrzej Mastalerz

AudioGram poleca książki audio mp3


Lars Kepler 


Hipnotyzer 


Thriller do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Andrzej Mastalerz


W środku grudniowej nocy psychiatrę Erika Marię Barka budzi telefon ze sztokholmskiego szpitala. Komisarz kryminalny Joona Linna prosi go o pilną pomoc leczenie nieprzytomnego pacjenta, który doświadczył poważnego urazu. Ma nadzieję, że za pomocą hipnozy Erik będzie mógł komunikować się z chłopcem, umożliwiając policji przesłuchanie go. Dzięki temu może uda się ustalić, kto brutalnie zamordował jego rodziców i młodszą siostrę, a następnie znaleźć i ocalić starszą siostrę, zanim będzie za późno.

Jednak od ostatniego razu, gdy Erik praktykował hipnozę, minęło dziesięć lat, a psychiatra obiecał sobie, że nigdy do tego nie wróci. Powracające bolesne wspomnienia z tamtego czasu sprawiają, że decyduje się odmówić policji swojej pomocy.
Gdy w końcu daje się jednak przekonać, zostaje uruchomiona seria nieprzewidzianych zdarzeń.

Lars Kepler oczarowuje czytelników swoim Hipnotyzerem, tak jak zrobił to Stieg Larsson serią Millennium. Oczarowany, po prostu siedzę i łamię sobie głowę, próbując odpowiedzieć na pytanie, kim jest Lars Kepler. Człowiek, który swą magiczną różdżką wyczarował jedną z najlepszych powieści detektywistycznych, dla których zrezygnowałem ze snu.
Norrkopings Tidningar

Hipnotyzer to rzadki okaz: szwedzki thriller na wysokim międzynarodowym poziomie, mogący poszczycić się inteligentną, efektowną i zaskakującą fabułą. Zręczna, wyrafinowana i fascynująca narracja, mocny, przekonujący, wyrazisty język.
Kristianstadsbladet

Kepler celuje w ukazywaniu, w jaki sposób małe pomyłki mogą doprowadzić do ogromnych katastrof. Tak jak kobiety w jego powieści, ja również zakochałam się w fińskim komisarzu kryminalnym Joona Linna.
Amelia

Starannie utkana sieć suspensów, ostry dialog i niezwykle twórczy sposób ukazania, jak działa udręczony umysł, dodaj do tej mieszanki trochę szwedzkiego lodu, a otrzymasz powieść Larsa Keplera.
Szwedzkie Radio

W Hipnotyzerze nie ma żadnych przerw. Powieść pędzi z maksymalną prędkością.
Tidningen Kulturen

Lars Kepler napisał świetną powieść detektywistyczną, zapierający dech w piersiach thriller, który odkrywa wiele nieprzyjemnych stron psychiki ludzkiej. Otwiera drzwi do ludzkiej otchłani. I czyni to w sposób, któremu nie można się oprzeć.
Boras Tidning

Współczesna hybryda thrillera, powieści detektywistycznej i powieści grozy. To Lars Noren, Lars von Trier i kilka fanatycznych szwedzkich feministek w jednym - delikatnie mówiąc.
Berlingske Tidende, Dania

Wydawca Czarne

Księgarnia Lideria

Zamów już dziś AudioBook Hipnotyzer do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza