Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

czwartek, 12 stycznia 2012

Henryk Sienkiewicz - Latarnik - AudioBook MP3 do słuchania czyta Waldemar Cudzik

AudioGram poleca książki audio mp3

Henryk Sienkiewicz 

Latarnik 

Lektura do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Waldemar Cudzik Uznawane za jedno z najbardziej udanych opowiadań epoki pozytywizmu. Według informacji autora historia w nim zawarta została osnuta na autentycznych wydarzeniach. Oto stary, polski emigrant Skawiński po latach tułaczki osiada w bezpiecznej przystani. Jako tytułowy latarnik wiedzie niczym nie zmącony, spokojny żywot w nadmorskiej Panamie. Koniec tej historii jest jednak zgoła inny niż można byłoby sobie wyobrazić.

Znakiem rozpoznawczym Wydawnictwa Promatek jest połączenie profesjonalnej interpretacji aktorskiej utworów z ich oryginalną ilustracją muzyczną. Taka wyjątkową fuzję zastosowano również w przypadku noweli Latarnik. Pod tym względem wydanie nie ma sobie równych i jest najlepszym do tej pory wydaniem noweli Sienkiewicza.


Wydawca Promatek MEDIA - Julia Pogorzelska

Długość nagrania; 39 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub
pobierz - download AudioBook Latarnik bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz


dołącz do klubu

lub kupuj taniej i zarabiaj już dziś

albo Zrób sobie prezent i zostań własnym szefem 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza