Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

niedziela, 19 czerwca 2011

Dorota Bojewska - Hello - 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję - Audio Kurs MP3 + eBook

AudioGram poleca Audio Kurs mp3 ;

Dorota Bojewska  

Hello - 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję - Audio Kurs MP3 + eBook


Audio Kurs do słuchania + eBook 117 stron
Nauka języków


Niezbędnik, skierowany głównie do osób dorosłych, które już miały kontakt z językiem angielskim, do osób średnio lub „lekko” zaawansowanych, które chcą szybką przypomnieć sobie angielskie zwroty i słowa, niezbędne w codziennej komunikacji.

Materiał zawiera najczęściej używane, najpopularniejsze wyrażenia angielskie, niezwykle przydatne w życiu codziennym np. zwroty towarzyskie, w podróży, na lotnisku, pytanie o drogę, rozmowy telefoniczne.
Zwroty mogą Ci posłużyć jako wzory zdań
. Zakładając, że masz już przyswojony podstawowy zasób słownictwa, ułożysz swoje własne wypowiedzi.

Efekt: szybkie postępy w nauce języka angielskiego!


Co jeszcze znajdziesz w publikacji  Hello - 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję:
  • Nagranie Mp3, po polsku i po angielsku, którego możesz słuchać gdziekolwiek o dowolnej porze dnia
  • Zestaw słów i zwrotów najczęściej używanych w języku angielskim
  • Praktyczne słownictwo, niezbędne przy wyjazdach  za granicę
  • Prosty zapis wymowy w Ebooku, oparty na polskim alfabecie,  umożliwiający szybką naukę.
Eko Wyspa

Długość nagrania; 82 minuty

Księgarnia 4M


Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub 
pobierz - download Hello - 707 łatwych i praktycznych zwrotów angielskich wraz z wymową. Język angielski na każdą okazję - Audio Kurs  MP3 + eBook bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza