Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 7 czerwca 2011

M.R. Kopmeyer - „Źródła inspiracji”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 3 - AudioBook MP3 czyta Jan Wilkans

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

M.R. Kopmeyer  

„Źródła inspiracji”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 3 


Poradnik do słuchania


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Jan Wilkans  

Każdy człowiek posługuje się obrazem własnej osoby i staje się takim, jakim sam się widzi w swojej wyobraźni. Jeśli więc pragniesz odnosić sukcesy, musisz stworzyć obraz człowieka sukcesu i stać się odwzorowaniem własnych wyobrażeń. Aby to osiągnąć, powinieneś nauczyć się skutecznego panowania nad problemami, posiąść umiejętność radzenia sobie z ludźmi konfliktowymi, a przede wszystkim nauczyć się radzić sobie z sobą samym.
Poznaj i wykorzystaj prezentowane przez M.R. Kopmeyera w tej audioksiążce praktyczne metody osiągania sukcesu. Dzięki nim osiągniesz i zachowasz wewnętrzny spokój, który jest jedynym sposobem na racjonalne rozwiązywanie problemów i osiąganie dowolnego życiowego celu.
Audioclub.pl

Długość nagrania; 195 minut

Księgarnia 4M

Posłuchaj darmowego fragmentu na stronie lub  
pobierz - download AudioBook „Źródła inspiracji”. Praktyczne metody osiągania sukcesu. Część 3 bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza