Audiobooki,książki audio,książki do słuchania czytane

AudioGram - kilka gram wiadomości o audiobookach czyli książkach audio do słuchania lub z lektorem.Gramy co słychać na wirtualnych półkach sklepów internetowych.Jeśli znajdziemy darmowe fragmenty odsłuchasz ich lub dokonasz zakupu.Możesz też wyrazić opinię czy to jest dobre czy złe,czy w jakiś sposób wpłynęło to wydawnictwo cyfrowe na Ciebie.

Szukaj na tym blogu

wtorek, 21 czerwca 2011

Elżbieta Safarzyńska - Legendy i baśnie polskie - AudioBook MP3 czyta Antoni Rot, Agnieszka Łopacka, Michał Kula, Paulina Kwietniewska, Marcin Nowakowski

AudioGram poleca książki audio mp3 ;

Elżbieta Safarzyńska

Klub Książki Czytanej


Baśnie i legendy


Książka dźwiękowa czytana przez lektora;
Antoni Rot, Agnieszka Łopacka, Michał Kula, Paulina Kwietniewska, Marcin Nowakowski

Legendy i baśnie polskie” to zbiór krótkich opowiadań, które przybliżą najmłodszym najbardziej znane polskie legendy. To niezwykłe historie od pokoleń kształtujące wyobraźnie wielu młodych odbiorców. Atutem nagrania jest prosty język i atrakcyjna interpretacja aktorska. Różnorodność podkładów muzycznych oraz ciekawe efekty dźwiękowe pozwalają dzieciom przenieść się w baśniowy świat, do którego powracać będą z wielką przyjemnością. Nagranie obejmuje sześć opowiadań w doskonałym wykonaniu doświadczonego zespołu aktorskiego.

Na płycie „Legendy i baśnie polskie”  znajdują się:

1.     Legenda o Wandzie
2.     Zaczarowane pantofelki
3.     Bazyliszek
4.     Syrenka
5.     Pan Twardowski
6.     Kwiat paproci
7.     Smok wawelski


Wydawca: Promatek 

Długość nagrania; 65 minut

Księgarnia eM

Pobierz - download AudioBook Legendy i baśnie polskie bezpośrednio na Twój e-mail bez zbędnych kosztów przesyłki. Pliki MP3 do słuchania na komórce, odtwarzaczu lub komputerze.

Dodaj opinie albo swój komentarz

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza